Naše služby

Aby byl svatební den dokonalý, je nutné vše zařídit do posledního detailu. Nic nesmí být zanedbáno a na nic se nesmí zapomenout. Od toho jsme tu my. Zajistíme Vám veškerý servis týkající se Vašeho svatebního dne. Náš tým svatebních koordinátorů má mnohaleté zkušenosti s koordinací svateb na lodi a je schopen poradit si s jakýmkoli konceptem a stylem svatby.

Svatební den musí být dokonalý a nezapomenutelný, každý detail musí být propracovaný, aby byl celkový koncept dech beroucí. Je na Vás jaké barvy, téma a styl svatby zvolíte. Jsme tu pro Vás, abychom proměnili Váš svatební den v nezapomenutelnou událost. 

Svatby

Svatby

Hledáte originální místo pro Vaši svatbu, které bude romantické a stylové? Kde najdete naprosté soukromí pro Vaši svatební společnost, profesionální služby a naprosté pohodlí? Najdete ho na našich lodích Natal&Porto.

Oddání na lodi

Oddání na lodi

Zajistíme oddávajícího, který Vás na samotné palubě lodi, oddá na jakémkoli místě, si budete přát. Plavba historický centrem Prahy tak bude začátkem Vaší společné plavby životem.

Doprava a ubytování

Doprava a ubytování

Poskytneme Vám i služby týkající se zařízení dopravy a ubytování. Chcete k lodi přijet limuzínou, autobusem, historickým vozem, povozem s koňmi, na rikše či historickou tramvají? Vše je možné.

Hudba a zábava

Hudba a zábava

Tanec a zábava neodmyslitelně patří ke svatebnímu večeru. Výběr hudby má významný vliv na celkový dojem. Svatební obřad, hostina i večerní zábava vyžadují jiný styl hudby – i na to jsme připraveni.

Svatební tiskoviny

Svatební tiskoviny

Nabízíme široký výběr svatebních oznámení od standardních po luxusní na ručním papíru. Svatební oznámení si můžete vybrat z katalogu nebo si jej můžete navrhnout a grafik Vám je zhotoví na míru.

Květinové dekorace

Květinové dekorace

Nedílnou součástí celé svatební výzdoby jsou květiny. Dotváří celkovou atmosféru a jsou hlavní složkou svatebního designu. Naši floristé se vždy snaží splnit přání snoubenců a uvázat květiny dle zadání.

Svatební kytice

Svatební kytice

Důležitým aspektem dotvářejícím nevěstinu róbu je svatební kytice. I ta by měla ladit s celou svatební výzdobou a hlavně s nevěstinými šaty a celkovou image. S výběrem svatební kytice Vám pomohou naši zkušení floristé.

Fotografie a video

Fotografie a video

Fotografie zachycující detaily svatby by měly být profesionální, kvalitní a zajímavé. Zajistíme pro Vás odborníky ve svém oboru, kteří pro Vás zaznamenají Váš svatební den tím nejkrásnějším způsobem.

Svatební šaty a celková image

Svatební šaty a celková image

Ve svatební den musí nevěsta i ženich vypadat dokonale. Od toho jsou tu naši profesionální kadeřníci a vizážisté, kteří Vám poradí s výběrem svatebních šatů pro nevěstu, oblekem pro ženicha a šatů pro družičky.

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky

Dominantou každé svatby je dort, který by měl nejen skvěle vypadat, ale také chutnat. I dort a ostatní zákusky by měly ladit s celkovou výzdobou na svatbě. Na výběr je nespočet druhů dortů.

Občerstvení

Občerstvení

Občerstvení je možné přizpůsobit ročnímu období, chutím hostí či tématu svatby. Lodní restaurace je dostatečně velká pro svatební experimenty, na jejichž zpracování dohlédne zkušený šéf kuchař.

Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou

Bez rozlučky se svobodou by žádná svatba nebyla úplná. Ženich i nevěsta by se měli se svobodou rozloučit originálně a měli by si večer užít každý po svém. Pomůžeme Vám připravit neopakovatelnou party.

Ostatní

Ostatní

Atmosféra svatby se dá doladit mnoha detaily. Je na Vás, které zvolíte. Připravili jsme pro Vás několik tipů jako inspiraci, která by Vám mohla napovědět. Vyberte si dle své představy nebo navrhněte jiné.